پیام فرستادن
چین جوش فلزی التراسونیک سازنده

شرکت تجهیزات اتوماسیون Hangzhou Qianrong ، با مسئولیت محدود

با تمرکز بر روی برنامه های مافوق صوت ، با حسن نیت به نفع مشتریان

تور کارخانه

Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd کارخانه
چین Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd کارخانه دستگاه جوشکاری فلزی اولتراسونیک یک فناوری پیشرفته پیشرفته است که انرژی الکتریکی با فرکانس بالا را به انرژی نوسان مکانیکی روی یک قطعه کار تبدیل می کند و درگیری بین فرکانس بالا بین دو قطعه کار ایجاد می کند تا اینکه گرمای دو قطعه کار با هم جوش داده شوند.
چین Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd کارخانه تجهیزات جوشکاری فلزی اولتراسونیک خورشیدی سیستم جوشکاری مافوق صوت را بر روی شیروانی تجهیزات نصب می کند. سیستم جوشکاری حرکت محور X را بر روی پیستون انجام می دهد ، و میز کار در زیر پیوند در جهت محور Y حرکت می کند. جوش 1 تا 5/5 متر جوش محصول است.
چین Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd کارخانه فن آوری سیم آنتن التراسونیک یک سیستم با سرعت بالا توصیف شده است که توسط آن سیم های آنتن مس در مجموعه ای از کارتهای هوشمند که بر روی یک ورق پلاستیکی تولید می شوند ، تعبیه می شوند تا در تماس الکتریکی با تراشه های الکترونیکی که روی کارت های مربوطه سوار می شوند قرار گیرند.
چین Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd کارخانه جوشکاری اولتراسونیک یک فرایند مونتاژ سریع ، تمیز و موثر است. برای جمع آوری روش های پردازش اتصالات گرمانرم و برخی از اجزای کامپوزیت استفاده می شود. در حال حاضر این ماده برای اتصال بین محصولات پلاستیکی ، اتصال محصولات پلاستیکی به قطعات فلزی و پیوند بین سایر مواد غیر پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد.
چین Hangzhou Qianrong Automation Equipment Co.,Ltd کارخانه چرخ خیاطی اولتراسونیک ، باند یکپارچه صاف کننده برای دوخت پارچه نایلونی ، PVC ، PU ، TPU ، پارچه TC ، پارچه غیر بافته و سایر پارچه ترموپلاستیک قابل استفاده است.
دستگاه جوش نقطه ای فلز التراسونیک جوش فلزی التراسونیک برای جمع آوری حرارت خورشیدی قطعات تعبیه سیم التراسونیک دستگاه جوش مافوق صوت چرخ خیاطی اولتراسونیک

گرفتن جوش فلزی التراسونیک & دستگاه جوش پلاستیک التراسونیک اکنون!

برای درخواست نقل قول اینجا کلیک نمایید

خط تولید

شرکت تجهیزات اتوماسیون Hangzhou Qianrong ، با مسئولیت محدود شرکت کنترل دقیق برای اطمینان از عملکرد محصول و کیفیت تحویل مطابق با سیستم کنترل کیفیت ISO9001: 2015 دارد. این مربوط به انواع فرآیند از مواد اولیه ، فرآوری ، مونتاژ ، آزمایش ، ذخیره سازی ، کارخانه و غیره است.

اطلاعات تماس